• DOLAR
    $3.224,7700
  • EURO
    $0,7653
  • ALTIN
    $42.272,3600
  • BIST
    1,1420
21 Ekim 2021 Perşembe maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

21 Ekim 2021 Perşembe maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Harika Lig ve Ulusal Ekip dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her müsabakayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların yanıtlarını net bir formda öğrenmek istiyor.

Pekala, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 16:00 Etimesgut Bld. – Şanlıurfa Engelliler Ampute Futbol Türkiye Kupası TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
  • 17:15 Bani Yas – Khorfakkan BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 17:15 Al Ittihad – Al Urooba BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 17:30 HJK Helsinki – Maccabi Tel Aviv UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 18:00 Türkiye – Bulgaristan FIFA Bayanlar Dünya Kupası Elemeleri Sportstv
  • 19:30 Al Wasl – Al Ain BAE Arap Körfez Ligi Bilyoner TV
  • 19:45 Real Betis – B.Leverkusen UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 19:45 Fenerbahçe – Antwerp UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 19:45 Lazio – Marsilya UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 19:45 Ludogorets – Braga UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Midtjylland – Kızılyıldız UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Rapid Wien – Dinamo Zagreb UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 19:45 Alashkert – LASK UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Anorthosis – Flora Tallin UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Bodo Glimt – Roma UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Kopenhag – PAOK UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Feyenoord – Union Berlin UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen
  • 19:45 Maccabi Haifa – Slavia Prag UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Mura – Rennes UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Karabağ – Kairat Almaty UEFA Avrupa Konferans Ligi CBC Sport
  • 19:45 Vitesse – Tottenham UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen
  • 19:45 Almeria – Real Sociedad B İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:00 Real Zaragoza – Ponferradina İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:00 Gais – Eskilstuna United İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 22:00 E.Frankfurt – Olympiakos UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Lokomotiv Moskova – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Napoli – Legia Varşova UEFA Avrupa Ligi Exxen, CBC Sport
  • 22:00 PSV – Monaco UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Glasgow Rangers – Brondby IF UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Sparta Prag – Lyon UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Sturm Graz – Real Sociedad UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 22:00 West Ham – Genk UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Basel – Omonia UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 CFR Cluj – AZ Alkmaar UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 CSKA Sofya – Zorya UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Jablonec – Randers UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Partizan – KAA Gent UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Slovan Bratislava – Lincoln City UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Mirandes – Girona İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:00 Real Oviedo – Burgos İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:00 Antofagasta – Union Espanola Şili Primera Ligi Bilyoner TV

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM