• DOLAR
    $4.236,3700
  • EURO
    $0,9245
  • ALTIN
    $53.850,7400
  • BIST
    1,1309
7 Kasım 2021 Pazar maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

7 Kasım 2021 Pazar maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Muhteşem Lig ve Ulusal Kadro dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her müsabakayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların karşılıklarını net bir formda öğrenmek istiyor.

Pekala, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 10:00 Kashiwa Reysol – Cerezo Osaka Japonya J.League Bilyoner TV
  • 10:00 Ryukyu – Kanazawa Japonya J2 Ligi Bilyoner TV
  • 10:30 Gangwon – Incheon Güney Kore K-League Bilyoner TV
  • 12:00 Fenerbahçe – Kayserispor TFF Seçkin U19 Ligi FB TV
  • 12:30 Rapid Wien 2 – Austria II Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 13:00 Erbaaspor – Elazığspor TFF 3. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Çankaya FK – Karşıyaka TFF 3. Lig Yayın Yok
  • 13:00 Samtredia – Samgurali Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube Aç Futbol
  • 13:00 Shukura Kobuleti – Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 13:00 Kusatsu – Sagamihara Japonya J2 Ligi Bilyoner TV
  • 13:00 Isloch Minsk – Gomel Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 13:00 FC Seoul – Seongnam Güney Kore K-League Bilyoner TV
  • 13:00 Hendekspor – Nevşehir Bld. TFF 3. Lig TV 264 Sakarya
  • 13:00 Fatsa Bld. – Karaman Bld. TFF 3. Lig Altaş TV Ordu
  • 13:00 Aksaray Bld. – Kuşadasıspor TFF 3. Lig Kanal 68
  • 13:30 Göztepe – Konyaspor Spor Toto Harika Lig Bein Sports 2
  • 13:30 Keçiörengücü – Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 13:30 Trabzon Ortahisar Bld. – Malatya BB Ampute Futbol Üstün Ligi TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
  • 14:00 Sebail – Qabala Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
  • 14:00 Narva – Paide Estonya Premium Liga Bilyoner TV
  • 14:00 Hegelmann Litauen – Suduva Litvanya A Lyga Bilyoner TV
  • 14:00 Ural – Zenit Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 14:15 Groningen – RKC Waalwijk Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 14:15 Almere – ADO Den Haag Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
  • 4:30 Venezia – Roma İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 15:00 Marsilya – Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 15:00 Telavi – Saburtalo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erormuli Liga Youtube
  • 15:00 Falkenbergs – Eskilstuna United İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 15:00 Norrby – Sundsvall İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 15:00 Östersunds – Gais İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 15:00 Dundee FC – Celtic İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 15:00 Smorgon – Brest Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 15:30 Erzgebirge Aue – Heidenheim Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
  • 15:30 Schalke 04 – Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4Tivibu Spor 4Bilyoner TV
  • 15:30 St.Pauli – Sandhausen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2Tivibu Spor 3Bilyoner TV 1
  • 5:30 Club Brugge – Standard Liege Belçika Pro League Tivibu SporBilyoner TV
  • 16:00 Fatih Karagümrük – Galatasaray Spor Toto Harika Lig Bein Sports 1
  • 16:00 Adana Demirspor – Hatayspor Spor Toto Muhteşem Lig Bein Sports 2
  • 16:00 Balıkesirspor – Adanaspor Spor Toto 1. Lig TRT , Sports Max 1
  • 16:00 Villarreal – Getafe İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 16:00 Alcorcon – Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 16:00 Aalborg – Randers Danimarka Harika Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Vejle – Sonderjyske Danimarka Harika Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Vendsyssel – Koge Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Kalju – Flora Tallin Estonya Premium Liga Bilyoner TV
  • 16:00 Dainava Alytus – Zalgiris Vilnius Litvanya A Lyga Bilyoner TV
  • 16:00 Lecce – Parma İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 16:00 Asteras Tripolis – Lamia Yunanistan Muhteşem Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Magdeburg – SC Verl Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube
  • 16:15 Servette – FC Zurich İsviçre Harika Ligi Bilyoner TV
  • 16:30 Farul Constanta – Uni. Craiova Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 16:30 Fortuna Sittard – PSV Hollanda Eredivisie Vole AppBilyoner TV
  • 16:30 Rostov – Rubin Kazan Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 16:30 Altach – Sturm Graz Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 16:30 LASK – WSG Tirol Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 17:00 Arsenal – Watford İngiltere Premier Lig S Sport Plus
  • 17:00 Everton – Tottenham İngiltere Premier Lig S Sport PlusS Sport
  • 17:00 Leeds United – Leicester City İngiltere Premier Lig S Sport 2S Sport Plus
  • 17:00 Lorient – Brest Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV
  • 17:00 Nantes – Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 17:00 Reims – Monaco Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV Aç Futbol
  • 17:00 St. Etienne – Clermont Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner
  • TV 17:00 Sampdoria – Bologna İtalya Serie A Bilyoner TV
  • 17:00 Udinese – Sassuolo İtalya Serie A Bilyoner TV
  • 17:00 Lokomotif Tiflis – Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 17:00 Tondela – Maritimo Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 17:00 Oulu – Rovaniemi Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
  • 17:00 AIK Stockholm – Östersunds İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 17:00 Hacken – Degerfors İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 17:00 Hammarby – Örebro İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 17:00 Brage – Akropolis İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 17:00 Lokomotiv Zagreb – Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 AC Horsens – F.Amager Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Slovan Bratislava – Ruzomberok Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Start – Ranheim Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Slavia Mozyr – Neman Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 17:00 Rakow Czestochowa – Pogon Szczecin Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 17:00 Karvina – Slovacko Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Pardubice – Slavia Prag Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Fastav Zlin – Jablonec Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:30 Hertha Berlin – B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 18:00 Real Zaragoza – Sporting Gijon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 18:00 Seraing – KAA Gent Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 18:00 Aarhus – FC Midtjylland Danimarka Harika Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Glasgow Rangers – Ross Country İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 18:00 Universidad Catolica – Universidad de Chile Şili Primera Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 RWDM – Lierse Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 18:15 Valencia – Atletico Madrid İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 18:15 Crotone – Monza İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 18:15 Volos – Aris Yunanistan Harika Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 Sumqayıt – Karabağ Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
  • 18:30 Basel – St.Gallen İsviçre Muhteşem Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 FC Lausanne – Lugano İsviçre Harika Ligi Bilyoner TV
  • 18:45 Feyenoord – AZ Alkmaar Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 18:45 Vitesse – Utrecht Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 19:00 Fenerbahçe – Kayserispor Spor Toto Muhteşem Lig Bein Sports 1
  • 19:00 Kocaelispor – Bursaspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 19:00 Kaç – Montpellier Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 19:00 Dila Gori – Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 19:00 Aluminij – O. Ljubljana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Mikulas – Spartak Trnava Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Akhmat Grozny – Nizhny Novgorod Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 19:00 Spartak Moskova – Lokomotiv Moskova Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 19:00 Wolfsberger – Rapid Wien Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 19:00 Haugesund – Bodo Glimt Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Mjondalen – Viking Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Molde – Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Odds BK – Kristiansund Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Tromsö – Stromsgodset Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Köln – Union Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 19:30 West Ham – Liverpool İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV
  • 19:30 Göteborg – Malmö İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 19:30 Kalmar – Norrköping İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 19:30 Sibenik – Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Dinamo Bucuresti – Cluj Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 19:30 Legia Varşova – Stal Mielec Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 20:00 Lazio – Salernitana İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 20:00 Napoli – Verona İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 20:00 Santa Clara – Porto Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 20:00 Brondby IF – Odense Danimarka Üstün Ligi Bilyoner TV
  • 20:00 Sparta Prag – Teplice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 20:15 Almeria – Burgos İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:15 Cartagena – Malaga İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
  • 20:30 Osasuna – Real Sociedad İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 20:30 Mallorca – Elche İspanya La Liga Smart Spor 2, Spor Smart 2, CBC Sport, Bilyoner TV
  • 20:30 Antwerp – Anderlecht Belçika Pro League Tivibu Spor 4Bilyoner TV
  • 20:30 Olympiakos – Ionikos Yunanistan Muhteşem Ligi Bilyoner TV
  • 20:30 Panathinaikos – PAOK Yunanistan Üstün Ligi Bilyoner TV
  • 21:00 Lilleström – Valerenga Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 21:30 Greuther Fürth – E.Frankfurt Almanya Bundesliga Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 22:00 Paços Ferreira – Sporting Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 22:00 Atletico Mineiro – America Mineiro Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 22:00 Bragantino – Atletico PR Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 22:00 Santos – Palmeiras Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 22:00 Silkeborg – Kopenhag Danimarka Muhteşem Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Vasco Da Gama – Botafogo SP Brezilya Serie B Bilyoner TV
  • 22:00 Ajax – G.A. Eagles Hollanda Eredivisie Vole AppBilyoner TV
  • 22:00 O’Higgins – Nublense Şili Primera Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Wisla Plock – Cracovia Krakow Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 22:00 Aurora – Santa Cruz Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Westerlo – Waasland Beveren Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 22:15 Mura – Domzale Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 22:30 Voluntari – Steaua Bükreş Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 22:30 Cittadella – Pisa İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 22:45 Rennes – Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 2Bilyoner TV
  • 22:45 Milan – Inter İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV
  • 23:00 Real Betis – Sevilla İspanya La Liga Spor Smart, Smart Spor HD,Bilyoner TV
  • 23:00 Real Sociedad B – Ibiza İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube,Bilyoner TV
  • 23:00 Genk – Cercle Brugge Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 23:30 NE Revolution – Miami FC MLS Bilyoner TV
  • 23:30 New York City – Philadelphia Union MLS Bilyoner TV
  • 23:30 Toronto FC – DC United MLS Bilyoner TV
  • 23:30 Cincinnati – Atlanta United MLS Bilyoner TV
  • 23:30 Montreal Impact – Orlando City MLS Bilyoner TV
  • 23:30 Columbus Crew – Chicago Fire MLS Bilyoner TV
  • 23:30 Nashville – NY Red Bulls MLS Bilyoner TV

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM